top of page

המאבק היום יומי שלנו בחברות הביטוח הפך למשימה!

תביעות סיעוד

 

כל אחד מאיתנו משלם בכל חודש אחוז משכרו לביטוח הלאומי ולא פעם גם לחברת ביטוח פרטית מתוך הבנה שבמקרה הצורך חס וחלילה הכספים האלו יבטיחו כי בשעה שבה נזדקק לסיוע ולעזרה, יהיה מי שיעזור לנו ויאפשר לנו להמשיך ולחיות חיים נורמטיביים, המציאות מסתבר לא תמיד פשוטה כל כך, חברות הביטוח והועדות הרפואיות לא פעם מערימות קשיים עד שנדמה כי הן עובדות בלמצוא סיבות לא לשלם לזכאים. 
 
משרד עורכי דין לייזרוביץ - ברק הוקם מתוך שליחות אמיתית להיאבק למען אותם אנשים שאת קולם המערכת השתיקה במשך שנים, אנו עוסקים בתיקי נזקי גוף וסיעוד, עבור אנשים שחייהם השתנו  לרעה  וכעת בנוסף למאבק היומיומי על בריאותם הם מוצאים עצמם נאבקים בבירוקרטיה מול חברות הביטוח והועדות השונות של הביטוח הלאומי.
 
המשרד ממוקם במרכז העסקים בתל אביב, משרת לקוחות בכל הארץ ורואה לנגד עיניו טיפול פרטני וליווי אישי לכל אדם שנאבק על זכויותיו.
את המשרד מנהלים עו"ד קרן ברק  ועו"ד מרק לייזרוביץ, שניהם בעלי ניסיון רב שנים במאבקים מול חברות הביטוח.

השותפים במשרד

עו"ד מרק לייזרוביץ
 

בוגר תואר ראשון במשפטים משנת 2003, תואר שני במשפטים מאוניברסיטת חיפה משנת 2009 וכעת דוקטורנט למשפטים באוניברסיטת AMU.
בשנותי הראשונות כעו"ד ייצגתי הן את המדינה והן את חברות הביטוח הגדולות ונחשפתי לעוולות הגדולות שהן גורמות לאנשים המצויים במצב קשה. מצפוני לא אפשר לי להמשיך ולייצג אותן, ומאז שנת 2008 אני מייצג אנשים במלחמתם נגד חברות הביטוח.
אני מאמין במו"מ קשוח, אפקטיבי ומהיר שמביא ללקוחות שלנו תוצאה מקסימאלית בפרק הזמן הקצר ביותר.

 

עו"ד קרן ברק
 

לאחר סיום לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה ובסוציולוגיה, המשכתי ללימודי תואר במשפטים.בשנותי הראשונות כמתחמה וכעורכת דין עבדתי כעוזרת משפטית לשופטת בתחום הנזיקין, וראיתי במו עיני את העוולות שחברות הביטוח גורמות לאנשים המצויים ברגעים הקשים ביותר בחייהם.בראשית 2010, הצטרפתי כשותפה למשרד ומאז אני עוסקת באופן בלעדי בייצוג לקוחות מול חברות ביטוח ומול ועדות רפואיות מכל סוג מתוך מטרה להביא ללקוחותיי רווחה כלכלית ושיפור איכות חייהם.

טיפים ומידע


לציבור הישראלי משווקות היום תוכניות ביטוח סיעוד רבות ומגוונות , שניתן לקטלג אותן על פי מספר פרמטרים:
משך תקופה הביטוח (משך תקופה מסוימת או לכל החיים)
סוג הפיצוי (חודשי או חד פעמי / פיצוי או שיפוי)
פרטי או קבוצתי (ביטוח הנערך דרך אירגון, אירגון מורים, גמלאי אגד וכדומה) .
נציין, כי הכיסוי הביטוחי הניתן למבוטח חולה סיעוד במסגרת פוליסות ביטוח סיעוד הוא אחד משניים:
1. פיצוי (חודשי או חד פעמי), על פי סכום ביטוח מוסכם מראש.
2. שיפוי על הוצאות או השתתפות בהוצאות טיפול או אשפוז במוסד סיעודי, על פי מסגרת כיסוי מוסכמת מראש.       

 

מבוטחים רבים בישראל חותמים על פוליסת הביטוח הסיעודי שלהם באמצעות קופת החולים אולם על מנת להגיש תביעת סיעוד, יש לדרוש את פדיון הביטוח באופן ישיר מחברת הביטוח. לשם כך יש להגיש מידע רפואי רלוונטי אשר מוכיח שאנחנו זכאים לקבלת הפדיון. חשוב להדגיש, על מנת שחברות הביטוח יסכימו לקבל את טענתנו שאנחנו זקוקים לטיפול סיעוד כעת, עלינו להגיש ביום הצטרפותנו לחברת הביטוח מסמך רפואי שמאשר שמצבנו הוא שפיר. כך החברה לא תוכל לטעון שלא עדכנו אותה במצבנו.
על מנת להקל על התהליך הכנו עבורכם רשימה המסבירה עם איזו חברת ביטוח עובדת כל קופת חולים ואת מי למעשה עליכם לתבוע במקרה של סיעוד

bottom of page